| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |


BarRan Huawei WATCH 2 strap, Milanese Loop Stainless Steel Mesh Strap for HUAWEI WATCH 2

| Brand | BarRan |
| Model Number | BarRan |
| Colour | Colourful |
| Item Weight | 59 g |
| Package Dimensions | 23 x 6 x 1.5 cm |
| Volume Capacity | 2 cubic centimeters |
| Material | stainless steel |
| ASIN | B07816HVMY |
| Shipping Weight | 59 g |
| Date First Available | 9 Dec. 2017 |