| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Brand | Bear(XIAOMICooperationBrand) |
| Model | ZDQ-B14J1 |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 220V~50Hz |
| Product Capacity | Steamed 14 Eggs |
| Power | 360W |
| Weight | 1.5kg |
| Size | 212 x 192 x 276 mm |