| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Specifications:
| Model | R36Hpromax |
| Operating System | Open-source Linux system (ARKOS2.0) |
| Screen | 4.2-inch IPS OCA laminate MIPI screen |
| Resolution | 1024x768 HD |
| Processor | RK3326 ARM Cortex-A35 64-bit quad-core, up to 1.5GHz. |
| GPU | Mali-G31MP2(520MHz) |
| RAM | DDR3L, 1GB |
| Battery | 3500mAh lithium-ion battery |
| Play Time | up to 8 hours |
| Storage Capacity | 64G |
| Games | 15000+ |
| Simulator | Support MAME/N64/PS1/NEOGEO/GBA/FC/SFC/MD/CPS1/CPS2/CPS3/forPSP, etc |
Features:
1. Emulator Support: Compatible with 30+ emulators (MAME, N64, PS1, GBA, NEOGEO, CPS1/CPS2, forPSP, etc.) for thousands of retro games.Package Include:
1x Game Console
1x Data Cable
1x Screen Film
1x 64G TF Card
1x Manual








