| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Specifications:
| Model | K220 |
| Material | ABS |
| Wick | XTE+Red LEP+LED Side Light(Purple Light+Yellow Light+Red Light+Blue Light) |
| Switch | Main Light Switch+Side Light Switch |
| Battery Capacity | Built-in 400mAh Polymer Battery |
| Charging Mode | USB Type-C Charging |
| Charging Time | 40Min |
| Waterproof Rating | IPX4 |
| Usage Time | 1.5-13H |
| Gear | Mainlight: Strong light-weak light-flashing, long press to switch red LEP, with memory function,when the lamp bulb is tumed off and tumed on next time, what lamp bulb is on? Side light: Purple light-yellow light-red and blue flashing-long press to turn on/off buzze |
| Dimensions | 82mm x 28mm x 26mm |
| Weight | 32.5g |
Features:
1. Multifunctional Lighting Options: Includes bright white light, purple light, yellow light, and red/blue flashing modes suitable for various tasks like precision marking or pet play.Package Include:
1x LED Keychain Flashlight

















