| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Specifications:
| Model | SD-851 |
| Lighting Type | Strong Light+COB Side Light |
| Lighting Mode | 8 |
| Battery Capacity | 800mAh |
| Lumens | 250LM |
| Charging Method | Type-C |
| Material | ABS |
| Dimensions | 96mm x 32mm x 31mm |
| Prodct Weight | 59g |
Features:
1. 8 Lighting Modes: Offers versatile lighting options, including white light, red light, and red-blue flashing modes, designed for different needs.Package Include:
1x Mini Flashlight
1x Type-C Charging Cable
1x Package Box








