| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Specifications:
| Model | SD-M19 |
| Light Source | XH.P70*3 |
| Battery Type | 803040 Polymer |
| Battery Capacity | 2000mAh |
| Brightness | 5000 Lumens |
| Material | PC + Aluminum High Cup |
| Charging Interface | Type-C |
| Waterproof | Life-grade |
| Dimmer Mode | 15 Types |
| Color | Black |
| Dimensions | 95 x 50 x 32.5 mm |
| Weight | 149g |
| Expand Function | Bottom Magnetic |
Features:
1. 15 Adjustable Lighting Modes: Includes strong, weak, SOS signals, and multi-color side lighting with RGB effects.Package Include:
1x Flashlight
1x USB Cable
1x Manual
1x Package Box



















