| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Color | Black |
| Material | Stainless steel |
| Length of top: | Approx 14cm / 5.5'' |
| Length of bottom | Approx 9.8cm / 3.9'' |
| Width | Approx 6.3cm / 2.5'' |
| Height | Approx 9cm / 3.5'' |
