| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Specifications:
| Model | Q14 (Non-Sensor) / Q14S (Sensor) |
| Bulb Type | RGB LED |
| Dimensions | 9 × 2.3 × 1.8 cm |
| Net Weight | 41 g |
| Material | ABS |
| Switch Type | Push-button |
| Battery | Built-in 430mAh 701250 polymer battery |
| Charging Method | USB Type-C |
| Charging Time | Charging Time: 2 hours |
| Battery Life | 4—15 hours (depending on mode) |
| Waterproof Rating |