| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Material | Brass |
| Model | 58 type |
| Water pressure | 3-10 |
| Spray distance | 1-10m |
| Length | 3.5cm/1.38'' |
| Inner diameter | 1.5cm/0.59'' |
| Outterdiameter | 3cm/1.18'' |
| Diameter | 1.8cm/0.71'' |
,
,
,
,
,
,
,
,