| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | White |
| Material: | Metal and Plastic |
| Mounting Type: | Flush Mount |
| Colour Temperature: | 3CCT - 3500K, 4000K, 6000K |
| Lumen Output: | 1500lm |
| Colour Rendering Index (CRI): | 70 |
| Dimmable: | Dimmable |
| Wattage: | 32W |
| Height: | 155mm |
| Width: | 485mm |