CAP CER DISK  100nF      16V 2  CS1-D5Y5V2A104ZSP
Sold
New 7565 were available
R0.24
Shipping
Check my rate
View locations
Buyer protection
Returns
Get it now, pay later
South Africa
Customer ratings
Product code
CS1-D5Y5V2A104ZSP
Bob Shop ID
CERAMIC DISC CAPACITOR; Y5V 100nF 16V PITCH=2.5mm;