| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Cellini Nitro Beauty Case - Black
| Weight | 0.840000 |
|---|---|
| Colour | Black |
| Brand | Cellini |
| Podium Name | Beauty Case |
| Shell | Hard Shell |
| Warranty | 10 Year Warranty |
| Volume | 12L |
| Use | Carry On |
| Lock | TSA Combination Lock |
| Height | 539mm |
| Width | 400mm |
| Xpander | No |
| Depth | 230mm |