| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Cellini Nitro Medium 4 Wheel Trolley Case - Pumice Stone
| Weight | 3.690000 |
|---|---|
| Colour | Pumice Stone |
| Brand | Cellini |
| Podium Name | Medium 4 Wheel Trolley Case |
| Shell | Hard Shell |
| Wheels | 4 Wheels |
| Size | Medium |
| Warranty | 10 Year Warranty |
| Volume | 85L |
| Use | Check In |
| Lock | TSA Combination Lock |
| Height | 651mm |
| Width | 449mm |
| Xpander | Yes |
| Depth | 281mm |