| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Cellini Sonic Carry On 4 Wheel Trolley - Black
| Weight | 2.960000 |
|---|---|
| Colour | Black |
| Brand | Cellini |
| Podium Name | Carry On 4 Wheel Trolley |
| Shell | Hard Shell |
| Wheels | 4 Wheels |
| Size | Small |
| Warranty | 10 Year Warranty |
| Volume | 51L |
| Use | Carry On |
| Lock | TSA Combination Lock |
| Height | 550mm |
| Width | 383mm |
| Xpander | Yes |
| Depth | 235mm |