| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Cellini Sonic Large 4 Wheel Trolley - Burgundy
| Weight | 4.490000 |
|---|---|
| Colour | Burgundy |
| Brand | Cellini |
| Podium Name | Large 4 Wheel Trolley |
| Shell | Hard Shell |
| Wheels | 4 Wheels |
| Size | Large |
| Warranty | 10 Year Warranty |
| Volume | 120L |
| Use | Check In |
| Lock | TSA Combination Lock |
| Height | 745mm |
| Width | 501mm |
| Xpander | Yes |
| Depth | 313mm |