| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Brand | Chihai motor |
| Model | CHF-130SA-ABHL (Permanent magnet dc hall coded reduction motor) |
| Shaft diameter | a2mm |
| Shaft Length | 10mm |
| Weight | About 28g |
| Applications | Automation of bathroom appliances,robot education, Applications TT motor coding input,smart toys,smart instrument,etc |
| Voltage | DC6.0V |
| No-load Speed | 9500±10% rpm |
| No-load Current | a150mA |
| Rated load | 20 g.cm |
| Rated speed | 6200±10%rpm |
| Rated Current | 0.55 A MAX |
| Rated Power | 1.3W |
| STALL Torque | a45 g.cm |
| STALL Current | 1.2A |