| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Lens Width: 54.0 mm
Bridge Width: 15.0 mm
Arm Length: 135.0 mm
| SKU | VCH299540710 |
| Brand Name | Chopard |
| Arm length | 135.0 mm |
| Bridge width | 15.0 mm |
| Detailed frame color | Shiny Brown Havana |
| Detailed lens color | Demo Lens |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Metal and Acetate |
| Lens color | No Color |
| Lens width | 54.0 mm |
| UPC | 190605284469 |