| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Material | Steel Rod+ABS Base |
| Color | Black+Silver |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Height adjustment from | 10~28(250~700mm) |
| Clamp capacity from | 0~2-1/2 (0~60mm) |
| Size | (L)X(W)X(H) 82X4.8X5cm/32.28X1.89X1.97(appr.) |
,
,
,
,