| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
The Cobra Ball-O-Stop Ball Valve has been carefully crafted to provide perfect delivery for years to come. Tried, Trusted, Tested.
| Colour: | Silver |
| Finish: | Nickel-Plated |
| Material: | DZR Brass |
| Connection Type: | Female to Female |
| Height: | 85mm |
| Width: | 77mm |
| Diameter: | 32mm |
| Weight: | 0.4kg |