| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Cobra Gate Valve is quality guaranteed. Flawless functionality and carefully crafted. Install this Cobra Gate Valve with complete confidence.
| Colour: | Brass |
| Finish: | Rough Brass |
| Material: | Brass |
| Height: | 132mm |
| Width: | 51mm |
| Diameter: | 60mm |
| Weight: | 0.32kg |