| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Cobra's high quality bottle trap has utmost durability ensuring perfect delivery for years to come. Strong design focus to provide reliability and efficiency.
| Colour: | Silver |
| Finish: | Chrome |
| Material: | Brass |
| Height: | 238mm |
| Length: | 346.5mm |
| Diameter: | 49mm |
| Weight: | 0.647kg |