| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
The Cobra Vacuum Breaker designed with excellence to provide you with high quality you can trust.
| Colour: | Brass |
| Finish: | Rough Brass |
| Material: | DZR Brass |
| Height: | 55mm |
| Width: | 46mm |
| Diameter: | 43mm |
| Inlet Diameter: | 19.05mm |
| Weight: | 0.14kg |