| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Shoes for exotic girls - fetish / party
| Type: | D-Orsay, Open toe, Ankle strap |
| Heel: | Platform, Stiletto |
| Height: | High: 16cm |
| Closure: | Lace-up |
| Toe shape: | Round |
| Outsole Material: | Rubber |
| Material - upper : | Viscose, Nubuck leather |
| Material - insole : | PU |
| Material - lining: | PU |
| Color: | Deep red |
| Pattern: | Solid |
| Decorations: | Fringes, Tassels |
| 7.0 (39) | |
| Width: | Narrow (5.5 cm) |
| Package size: | 20cm x 30cm x 40cm |
Returns / refunds
Returns / refunds are big hassles. Rather buy right. If you are unsure, make an enquiry before you make a payment.