DAYNIGHT SWITCH 12VDC/12VAC  AS022016 / 170175
Sold
New 167 were available
R90.99
Shipping
Check my rate
View locations
Buyer protection
Returns
Get it now, pay later
South Africa
Customer ratings
Product code
15M3822
Bob Shop ID
DAYNIGHT / LIGHT SENSOR SWITCH. 12VDC; RELAY CONTACTS 10A 220V 50- 60Hz; OUT DOOR USE;