DAYNIGHT SWITCH 12VDC/12VAC  AS022016 / 170175
Sold
New 7 were available
R125.10
Shipping
Check my rate
There are various locker and counter collection points across South Africa.
View locations
Buyer protection
Returns
Get it now, pay later
Product code
15M3822
Bob Shop ID
DAYNIGHT / LIGHT SENSOR SWITCH. 12VDC, RELAY CONTACTS 10A 220V 50- 60Hz, OUT DOOR USE,