| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
SELECTED OPTION:
COLOR.: YELLOW
Description:
| Material | Black aluminum |
| LED color | White Yellow Red Green Blue |
| 4 pin | 2 pin for switch / 2 pin for Led light |
| Switch Rating | 2A/36VDC Can work for DC 12V This switch LED voltage 3V |
| Type | Latching type, push it-- on, push it again -- off |
| Hole size | 12mm |
| Size | approx.Length: 31.2mm Width: 14mm |
| Quantity | 1pcs |
Features: