| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| OperatingVoltage | 24 (V) |
| Power | 19 (W) |
| AtomizationAmount | > 400cc / har |
| OperatingFrequency | 1700 ± 50 (KHZ) |
| TransducerPlatesDiameter | 2cm |
| Effective Level | 20mm ~ 75mm |
| Working Temperature | 5 ~ 45 a |
| Lantern | No light water level sensor switch |
| Font Door High | 12mm |
| Atomizing Head Diameters | 45mm |
| High | 35mm |
| Plug Type | 5.5 2.1mm female plug |
| Suitable For | Family, air-conditioned rooms, beauty salons, hotels, hospitals, offices, kindergartens,Kara OK rooms and other living spaces. |