| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
SELECTED OPTION:
COLOR A: WHITE
| Name | Diiib dechlorinating shower |
| Product size | 270 * 110 * 47mm |
| Cover size | 110mm |
| Interface size | GB G1 / 2 thread |
| Net weight | 224g |
| Product material | ABSPOM304 stainless steel |














