| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
SELECTED OPTION:
TYPE: 2
| Material | ABS |
| Color | White |
| Weight | 100g |
| Size | 89 x 69 x18mm |
| Display Screen Size | 80 x 32mm |
| Power Supply | 2 x AAA Battery (Not Include) |
| Time Set | Type 1: 9Hours 99Minutes Type 2 : 99Minutes 99Seconds |