| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Technical details | |
| Printing colours | yellow |
| Capacity | 1 ml |
| Depth | 116 mm |
| Height | 145 mm |
| Packaging type | Singlepack |
| Width | 246 mm |
| Colour | Y |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 59 g |