| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Brand | Erchang |
| Model | XA02 |
| Item | Bluetooth Wireless Sonar Fish Finder |
| Color | Black |
| Sonar Frequency | 12.5Khz |
| Detection Angle | 105° |
| Radio Frequency | 2.4G |
| Battery | 3.7V 1000mAh lithium battery |
| Standby Time | 20h |
| Depth Range | 0.6m-48m |
| Power Supply | DC 10V-18V |
| Waterproof | IP6 |
| Operate Temperature | -10¬トテ-60¬トテ |
| Size | 62 x 60mm |






