| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Specifications:
| Brand | AMPOWN |
| Model | RG34XXSP |
| Color | Yellow, Gray, Black, Blue |
| Screen | 3.4-inch IPS full viewing angle, OCA full lamination/ 720*480 |
| CPU | H700 quad-core ARM Cortex-A53, 1.5GHz frequency |
| GPU | Dual- core G31 MP2 |
| RAM | LPDDR4 2GB |
| Storage | 64GB TF/MicroSD |
| System | Linux |