| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Specifications:
| Brand | WKERSIY |
| Material | Nylon |
| Size | 48*35*63cm/ 18.9*13.8*24.8in |
| Package Size | 55*48*2cm/ 21.7*18.9*0.8in |
| Package Weight | 1.4kg/ 3.1lbs |
Features:
1. Comfortable: The inflatable seat provides a comfortable and cushioned seating experience during water sports activities.
2. Adjustable: The straps on the seat allow for easy adjustment to fit different body sizes.
3. Strong: Made of high-quality PVC material, the seat is strong and can withstand the rigors of water sports.
4. Easy to install: The seat can be quickly inflated and attached to a paddle board, kayak, or