| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Color | Black |
| Material | ABS(Acrylonitrile Butadiene Styrene) |
| Effective Pixel | 720×540 |
| Resolution | 520TV Lines |
| SNR | >48dB |
| Lens Angle | 170° |
| Waterproof | IP68 |
| TV System | PAL |
| Power Supply | DC 12V +/-10% |
| Operating Temperature | -30°C ~ +75°C, RH95% Max |
| Storage Tempertuare | -40°C ~ +95°C, RH95% Max |
| LED Quantity | Camera With 4 LEDs |
| Size | Approx. 545mm x 140mm x 23mm |