| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Size: | 67.5*26*25.5CM |
| Platform: | 118mm |
| Ground: | 28mm |
| Tire Size: | 10 |
| Ingress Protection: | IP54 |
| Net Weight: | 12.8KG |
| Gross Weight: | 15 KG |
| Packaging Size: | 72*35*35CM |
| Color: | Black |
| Package: | Color Box |
| Motor Power: | 700W(350W*2) |
| Battery: | (LG/samsung batteries.22P) |
| Max Speed: | 10Km/h |
| Max Loading: | 120KG |
| Charging Power: | AC110-220V 50-60Hz |
| Charging Time: | 1-2H |
| Range: | 20-25KM |
| Operating Temp: | -15°C ~ 50°C |
| Mini- Turning Radius: | 360° |