| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Type | 288Pin |
| Model | Model: UDIMM |
| Description | DDR4 2666MHz |
| Number of Ranks | 1 |
| Extension | unbuffered |
| Error Correction | non-ECC |
| Standard | JEDEC |
| Type Height | 31,25mm |
| Voltage | 1,2V |