| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Lens Width: 61.0 mm
Bridge Width: 14.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | IM0101-S-01Q-61 |
| Brand Name | Isabel Marant |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 14.0 mm |
| Detailed frame color | Gold Brown |
| Detailed lens color | Grey Brown Doubleshade |
| Frame color | Gold |
| Frame material | Metal |
| Frame shape | Square |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 61.0 mm |
| Polarization | Non-Polarized |
| UPC | 716736754888 |