| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |

| Model | Johny AK/2-2T |
| Electricity | 0.4kW, 220V, Single Phase |
| Dimensions | 170 x 175 x 465mm high |
| Weight | 5kg |
| Speed | 14 000 / 20 000rpm |
| Container Capacity | 1 000ml |