| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| BRAND | Kingston |
| MEMORY TYPE | DDR4 SDRAM |
| SERIES | Laptop Memory/SODIMM |
| MODEL | KCDT82-MIE |
| UNBUFFERED/REGISTERED | Unbuffered (Non-ECC) |
| FORM FACTOR | SO-DIMM |
| CAPACITY | 4GB |
| SPEED | 3200 MHz |
| CAS LATENCY | CL22 |
| PINS | 260-pin |
| OPERATING VOLTAGE | 1.2V |
| RANK | 1Rx16 (Single Rank) |
| CONDITION | OEM (anti-static packaging) |
| WARRANTY | LIFETIME |
| WHAT'S IN THE BOX | 1x KINGSTON KCDT82-MIE 4GB PC4 3200 SO-DIMM |