| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Brand | Loskii |
| Model | KL-02 |
| Type | Raptor Dinosaur |
| Material | Silicone / Wooden |
| Color | 16 Colors Change |
| Weight | 190g |
| Size | 3.7 x 8.9 inch |
| Working Time | 10-20 Hours |
| Battery Capacity | 500 mAh |
| Power Input | DC 5V / 1A |
| Charging Time | 2-3 Hours |
| Function | Tap Function: Tapping can change color Touch Function: Touch switch light, change color, adjust brightness Remote Control Function: Remote control switch, color conversion, four dynamic speed control, 16 color options |