| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
SELECTED OPTION:
PLUG: EUPLUG
| Color | Item Color :Black Light Color : White(Colorful Card) |
| Waterproof | Item :IP65 Power supplyWaterproof : IP44 |
| Input | AC85-240V |
| Output | DC12V 300mAh |
| Power | 5W |
| Cable Lenth | About5m |
| Working Temperature | -20a~+50a |
| Store Temperature | -25a~+60a |
| Projecting Distance | 4-8M |
| Projecting Range | 5-10 |
| Weight | 600G |
| Plug | US / EU Plug (We will also send you an adapter according to your country) |