| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Lenkeng 40m HDMI Extender over CAT6 with EDID (LKV372EDID)
FEATURES
SPECIFICATIONS
| HDMI Signal: | HDMI1.4a, Full compatible with HDCP1.2a |
| HDMI Resolution: | 480p / 576p / 720p / 1080p |
| Transmission Distance: | 40m via CAT6 |
| Audio Format: | PCM, AC3, DTS |
| Power Supply: | DC 5V2A (1pc Only) |
| Dimension: | 71.6 (L) x 66.9 (W) x 22.6 (H) mm each |
| Weight: | 70g each |