| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Lenkeng HDMI2.0 Audio Extractor with ARC and HDMI Bypass (LKV3061)
FEATURES
SPECIFICATIONS
| HDMI Compliance: | HDMI2.0 |
| HDCP Compliance: | HDCP2.2, HDCP1.4 |
| HDMI Resolution: | 480i / 480p / 576i / 576p / 720p / 1080i / 1080p / 4Kx2K @24 / 25 / 30 / 60Hz |
| Audio Formats: | Dolby, DTS, LPCM |
| Maximum Transfer Rate: | 18Gbps |
| Input and Output TMDS Signal: | 0.7~1.2vp-p |
| Input and Output DDC Signal: | 5vp-p (TTL) |
| Supported Input/Output Cable Lengths: | 5m (AWG24) |
| Dimension: | 80 (L) x 80 (W) x 19.5 (H) mm |
| Weight: | 175g |