LS-25W-12V POWER SUPPLY
Sold
LS-25W-12V POWER SUPPLY
New 3 were available
Indicative market price: R250.00
R5.00 minimum increment
R1.00
Product code
PWS
Bob Shop ID
Product Specifications
LS2512
Configuration   Enclosed
InputVoltage   100 VAC ; 110 VAC ; 115 VAC ;120 VAC ; 127 VAC ; 190 VAC ; 200 VAC ; 220 VAC ; 230 VAC ; 240 VAC
InputVoltage Range   86-264
MountingType            Panel Mount
Number ofOutputs     1 Output
Operation        PFC
OutputCurrent            2.1 A
Output Power  25.2 W
OutputVoltage            12 VDC