| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Specification | Parameter |
| Externalport | VH-3.964P |
| level-conversionIC | MAX232 |
| DC-DC | A0Z1282CI |
| Netweight | 26g |
| Grossweight | 36g |
| ProductSize | 24*48*18mm |
| PackageSize | 54*54*20mm |
| CaseMaterial | Plastic(PC) |
| ATOM | GPIO22 | GPIO19 | 5V | GND |
| ATOMRS-232 | RX | TX | 5V | GND |
