| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Resources | Parameter |
| Microphonesensitivity/SNR | 52dB/40dB |
| OutputSignal | Analog/digital |
| WorkingVoltage | 3.3V |
| Netweight | 5g |
| Grossweight | 16g |
| ProductSize | 32*24*8mm |
| PackageSize | 67*53*12mm |
| M5Core(PORTB | GPIO26 | GPIO36 | 5V | GND |
| MicUnit | 26 | 36 | 5V | GND |
