| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Description
Design
Quality
User Value
This item mainly for drinks, such as Beer Coca cola, Sprite, Bottle water etc. Also suitable for Fruit, Cookie etc.
Optional features:
1Sliding door/Hinged door
2Aluminum emboss interiors
3Stainless steel shelves
4230V/50Hz
Dimensions
| Width | 1.350 mm |
|---|---|
| Depth | 505 mm |
| Height | 850 mm |
Details
| Capacity | 320 l |
|---|---|
| Cooling factor | Ventilation |
| Refrigerant | R290 / 150 g |
| Defrosting | Automatic |
Connected load
| Power | 350 Watt |
|---|---|
| Voltage | 230V |
| Phase(s) | 1N/PE |
| Frequency | 50 Hz |
