| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Model | 992181 |
| Color | Color |
| Material | Aluminum alloy |
| Light mouth diameter | 2.5cm |
| Base diameter | 3.8cm |
| Base body | 10.2cm |
| Hose | 11cm |
| Power form | Battery (3 AAA Batteries) |
| Maximum range | Less than 50 meters |