| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Color | Black |
| Qty of key | 6+1 buttons |
| Backlight | RGB colorful |
| DPI | 500-2000dpi |
| Polling rate | 125~1000Hz/ms |
| Frame rate | Max 4000 fps |
| Acceleration | 8g |
| Tracking Speed | 30ip |
| Compatible system | 5Win XP/Vista/7/8/10 MAC OS |
| Interface | USB |
| Cable length | 1.8±001m |
| Dimensions | 131x71x41mm |
| Weight | 160 ± 5g |