| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Morphy Richards Rose Gold Toaster 242104
| General Specifications | |
|---|---|
| No. of Slices | 4 |
| Toaster Functions | N/A |
| Basic Colour | Black, Silver |
| Product Dimensions | |
| Product Length / Depth | 32.2 cm |
| Product Width | 30.8 cm |
| Product Height | 23.5 cm |